Herbalife kozmetické produkty starostlivosti o pokožku
Osobná starostlivosť Herbalife

Trávime toľko času premýšľaním o tom, čím naše telo nakŕmime, že často prehliadame a zabúdame na starostlivosť o vonkajšiu schránku nášho tela. Takže, nezabúdajte ani na pleť, ani na vlasy. Potrebujú rovnakú starostlivosť, ako ostatné časti vášho tela. Rad Herbalife pre osobnú starostlivosť ponúka ako prípravky na čistenie a hydratáciu, určené pre každodenné použitie, tak prípravky pre podporu tvorby kolagénu, abrazívne prípravky, šampóny pre podporu lesku vlasov a mnoho ďalších, ktoré vám pomôžu dosiahnuť skvelého vzhľadu!


Herbalife SKIN
Herbalife SKIN

Odborníci na výživu Herbalife prichádzajú s vedecky podloženou výživou pre vašu pleť. Náš prípravok na starostlivosť o pleť, ktorý obsahuje viac než 15 vitamínov a bylín, dodá denne vašej pleti plno látok, ktoré vedú k optimálnym výsledkom.

Herbal Aloe
Herbal Aloe

Herbalife Herbal Aloe – čistá, jemná a svieža pleť. Prípravky obohatené o Aloe Vera sú dostatočne jemné a preto vhodné pre celú rodinu.

Používajte výrobky Herbalife v rámci nízko kalorickej diéty, ako súčasť zdravého aktívneho životného štýlu. Pokyny pre užívanie nájdete na jednotlivých obaloch a neprekračujte doporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí.sk-SK | 22. 2. 2019 9:33:37 | NAMP2HLASPX01