VYSKÚŠAJTE NAŠE PRODUKTY
Kontaktoval Vás už Distribútor?
ZISTITE VIAC O NAŠEJ
PODNIKATEĽSKEJ PRÍLEŽITOSTI
Kontaktoval Vás už Distribútor?


Herbalife produkty Slovensko- zníženie hmotnosti
Regulácia váhy

Koktaily Formula 1 a tyčinky Express od Herbalife sú plné prospešných látok, ktoré naše telo potrebuje. Vyberať môžete z niekoľkých lahodných príchutí. Či chcete schudnúť, pribrať na váhe alebo si váhu udržať, koktaily a tyčinky sú ideálnym nutričným riešením.

Formula 2 Komplex vitamínov a minerálov pre mužov a ženy a Formula 3 Bielkovinový doplnok v prášku vám môžu pomôcť pri dosahovaní vašich cieľov v oblasti optimálnej kondície.


Formula 1
Herblalife Formula 1 koktail

Herbalife Formula 1: výživné, optimálne jedlo v pohári, prípravok vyvinutý na základe vedeckých poznatkov. Herbalife Formula 1 poskytuje potrebné živiny prostredníctvom kvalitných ingrediencií.

Formula 1 Express
Herbalife Fromula 1 proteínová tyčinka express

Herbalife Formula 1 tyčinky Express: ideálne pre konzumáciu, kedykoľvek ste na cestách alebo nemáte dostatok času na prípravu koktailu. Tyčinky Formula 1 sú plné vitamínov a minerálov, ponúkajú všetky prospešné vlastnosti koktailu Formula 1 a pritom v jednej tyčinke nájdete menej ako 210 kalórií.

Formula 2 pre mužov
Formula 2

Formula 2 Komplex vitamínov a minerálov pre mužov, každodenný multivitamín pre optimálnu výživu, prispôsobený špecifickým potrebám mužov.

Formula 2 pre žen
1800_SK_Formula2-MEN_Square_A_170x155px

Formula 2 Komplex vitamínov a minerálov pre ženy, každodenný multivitamín pre optimálnu výživu, prispôsobený špecifickým potrebám žien.

Formula 3
Herbalife Fromula 3 proteín

Herbalife Formula 3: Bielkovinový doplnok v prášku. Jednoduchý spôsob, ako zvýšiť každodenný príjem proteínu. Jednoducho pridajte do vášho koktailu Formula 1 alebo zamiešajte do jogurtu, polievky, alebo omáčky.

Pražené sójové bôby
Pražené sójové bôby

Pražené sójové bôby. Táto lahodná desiata je ideálna na cesty.

Proteínové tyčinky
Protein Bars

Proteínové tyčinky majú vysoký obsah proteínu a sú skvelou voľbou, ak túžite po lahodnej desiatej počas dňa, alebo na cestách.

Paradajková polievka
Herbalife paradajková polievka

Paradajková polievka Gourmet: vysoký obsah proteínu, výživné ingrediencie a lahodná chuť, a pritom iba 104 kalórií v jednej porcii. Skvele chutí v horúcej, aj studenej úprave.

Koncentrát z Aloe
Herbalife Aloe koncentrát

Bylinný koncentrát z Aloe vám pomôže udržať sviežosť a hydratáciu organizmu a pritom vám nepridá žiadne kalórie. Na výber máte z dvoch možností, s príchuťou mango a bez príchuti.

Bylinný nápoj
Instant Herbal Beverage

Instantný bylinný nápoj: nízky obsah kalórií, osviežujúca chuť. Lahodný v horúcej i studenej úprave.

Cell Activator
Cell Activator

Cell Activator: špeciálna receptúra s obsahom vitamínu B, mangánu a medi pre optimálny metabolizmus energie.

Thermo Complete
Thermo Complete

Thermo Complete: doplnok s obsahom kofeínu, ktorý dodá vášmu telu prirodzené povzbudenie.

Vláknina & bylinky
Fibre & Herb

Vláknina & bylinky vám môžu pomôcť zvýšiť každodenný príjem vlákniny.

Používajte výrobky Herbalife v rámci nízko kalorickej diéty, ako súčasť zdravého aktívneho životného štýlu. Pokyny pre užívanie nájdete na jednotlivých obaloch a neprekračujte doporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí.sk-SK | 22. 2. 2019 6:07:02 | NAMP2HLASPX01