VYSKÚŠAJTE NAŠE PRODUKTY
Kontaktoval Vás už Distribútor?
ZISTITE VIAC O NAŠEJ
PODNIKATEĽSKEJ PRÍLEŽITOSTI
Kontaktoval Vás už Distribútor?


Herbalife produkty cielenej výživy
Cielená výživa

Nech sú špecifické potreby vášho organizmu akékoľvek - môže to byť podpora pre zdravé srdce alebo zažívacie ústrojenstvo, podpora imunitného systému alebo celkovej optimálnej kondície - Herbalife rad prípravkov pre cielenú výživu vám môže ponúknuť tie správne výrobky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dlhodobej optimálnej kondície.


Schizandra Plus
Schizandra Plus

Herbalife Schizandra Plus je potravinový doplnok s obsahom Schizandry a ďalších prospešných zložiek, ako je selén, vitamín B6, C a E.

Herbalifeline Max
Herbalifeline

Herbalifeline Max je doplnok stravy bohatý na Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA

RoseGuard
RoseGuard

Herbalife RoseGuard™ bol odborne vyvinutý, aby vám pomohol, čo najlepšie.

Cell U Loss
Cell U Loss

Cell U Loss s vitamínom C, vápníkom, draslíkom a železom pre optimálny energetický metabolizmus, správnu činnosť imunitného systému a zároveň optimálnu činnosť svalstva.

Guarana
Guarana

Herbalife N-R-G prírodná čistá guarana, prípravok s obsahom prírodnej guarany s pomarančovým pekoe, tradičný čierny čaj s jemnou a napriek tomu bohatou chuťou. Obsahuje kofeín.

Tang Kuei Plus
Tang Kuei Plus

Herbalife Tang Kuei Plus, doplnok pre optimálnu kondíciu žien dodávajúci rovnováhu ženskému organizmu.

Multivlákninový Nápoj
Multivlákninový Nápoj

Multivlákninový Nápoj je doplnok stravy so 6 zdrojmi vláknin a vynikajúci spôsob, ako podporiť zdravé trávenie*.

Xtra-Cal
Xtra-Cal

Xtra-Cal je denný doplnok vápnika, ktorý poskytuje viac ako 100% vášho NRV vápnika potrebného na udržanie normálnych kostí a zubov.

Používajte výrobky Herbalife v rámci nízko kalorickej diéty, ako súčasť zdravého aktívneho životného štýlu. Pokyny pre užívanie nájdete na jednotlivých obaloch a neprekračujte doporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí.

Beta heart®
Beta Heart

Beta heart® je výživový prášok s vanilkovou príchuťou, ktorý obsahuje hlavnú zložku ovsený betaglukán OatWell™.

Používajte výrobky Herbalife v rámci nízko kalorickej diéty, ako súčasť zdravého aktívneho životného štýlu. Pokyny pre užívanie nájdete na jednotlivých obaloch a neprekračujte doporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí.sk-SK | 22. 2. 2019 7:20:49 | NAMP2HLASPX01